Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Teslimat

Hafta içi verdiğiniz siparişler en geç bir gün içinde kargoya verilmektedir.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz en geç 10 iş gününde elinizde oalcaktır.

KREDİ KARTI ile Ödeme

Ersatek.com.tr sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Ersatek.com.tr ödeme sisteminde hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri Ortak Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi Banka güvencesinde yapılmaktadır.

Ersatek.com.tr web sitesinde sizin sadece sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz HİÇ BİR şekilde Ersatek.com.tr tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri Banka tarafından alınmış ve bankaya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT ile Ödeme

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme seçeneği ile gelen siparişler müşteri temsilcilerimiz tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra işleme alınacaktır. İletişim bilgilerinin yetersiz görülmesi halinde sipariş iptal edilecektir.

Sinanbey Mh. A.Akyolu Cd. Aksulu Apt. No:68/A
İnegöl - Bursa / Türkiye(TURKEY)

Tel  : +90 224 711 81 32
Fax : +90 224 711 81 42
RSS

100% Teknik Servis Garantisi hakkında bilgi alın.
RSS RSS Servisi ile güncel ürün ve fiyat bilgilerini online olarak takip edin.