Endüstriyel Elektronik Kart Onarımı

Endüstriyel elektronikte tüm kartların onarımı,Ac-Dc Sürücüler,Servo Sürücüler,Ups (kesintisiz güç kaynakları) tamiratı, her marka motor hız kontrol cihazı tamiratını, Uzman teknik servis kadrosu ve bilgisayar destekli, son teknoloji ürünü gelişmiş test cihazları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Ersatek Elektronik & Otomasyon , Müşterilerine daima kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız sürekli kapasitesini artırarak Endüstriyel kart onarımı ve bakımında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Arızalı kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (Direnç, Kondansatör, Diyot, Tristör, Triyak, Mosfet, Entegre, Röle vb.) V/I Komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir.
Gerekirse arızalı oldugundan şüphe edilen komponentler sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığı tam olarak tespit edilemeyen komponentler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.

Kart üzerinde bulunan TTL, CMOS, Driver ve Opto entegreler, entegre test cihazı ile sağlamlığı test edilir. Ayrıca elektronik komponent katologlarından entegrelerin iç yapısı incelenerek test işlemleri bu iç yapılara göre yapılır. Bu testler ve ARIZA TESPİT CİHAZLARI ile arızalı komponentler belirlenerek Uluslararası standartların gerektirdiği Lehimleme standartları kullanarak bakım ve onarım yapılmaktadır.

Tamir ve Bakımını Yaptığımız Bazı Elektronik Kartlar

AC/DC/Servo Motorlar ve Sürücüleri

PLC - CPU - I/O Kartları

LCD Ekran - Operatör Panelleri

Kontrol Üniteleri

Dijital - Analog Kartlar

Sinanbey Mh. A.Akyolu Cd. Aksulu Apt. No:68/A
İnegöl - Bursa / Türkiye(TURKEY)

Tel  : +90 224 711 81 32
Fax : +90 224 711 81 42
RSS

100% Teknik Servis Garantisi hakkında bilgi alın.
RSS RSS Servisi ile güncel ürün ve fiyat bilgilerini online olarak takip edin.