Makine Servis ve Bakımı

Endüstriyel alandaki fabrika ve işletmelerde bulunan tüm makinelerin,yurt içi veya yurt dışı ayırmaksızın,bakım onarım,yenileştirme & devreye alma işlemlerini yapmaktayız.         

Tekstil "dokuma,iplik,boyahane,brode," Sanayi, Otomativ Yan Sanayi,Cam Sanayi,Gıda Sanayi,Mobilya CNC Tezgahları,Enjeksiyon makinelerindeki sorunların çözümü konularında 24 saat servis hizmeti vermekte ve işlerimizde garanti ve başarıyı odaklamaktayız.

CNC Makineler

Sanayinin birçok alanında kullanılan CNC Torna, CNC Freze, CNC Erezyon, CNC Pres, CNC Mobilya Makineleri vb. ağır makinelerin tüm elektronik arızalarına, kullandığımız teknolojik cihazlar ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Tekstil Makineleri

Tekstil sektöründe kullanılan başta brode,iplik ve dokuma makineleri olmak üzere, tekstil imalatında kullanılan tüm makine ve cihazların elektronik arızalarına, kullandığı teknolojik cihazları ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Enjeksiyon Makineleri

Plastik sektöründe kullanılan başta Plastik Enjeksiyon makineleri olmak üzere, plastik imalatında kullanılan tüm mekinelerin elektronik arızalarına, kullandığı teknolojik cihazları ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Otomotiv Yan Sanayii

Otomotiv sektöründe kullanılan tüm makine ve cihazların elektronik arızalarına, kullandığı teknolojik cihazları ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Cam Sanayii

CAM Sanayi sektöründe kullanılan tüm makine ve cihazların elektronik arızalarına, kullandığı teknolojik cihazları ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Gıda Sanayii

Gıda sektöründe kullanılan başta kutulama makineleri olmak üzere, gıda imalatında kullanılan tüm makine ve cihazların elektronik arızalarına, kullandığı teknolojik cihazları ve deneyimli personelimiz ile onarım ve bakım konusunda hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Devamını oku...

Sinanbey Mh. A.Akyolu Cd. Aksulu Apt. No:68/A
İnegöl - Bursa / Türkiye(TURKEY)

Tel  : +90 224 711 81 32
Fax : +90 224 711 81 42
RSS

100% Teknik Servis Garantisi hakkında bilgi alın.
RSS RSS Servisi ile güncel ürün ve fiyat bilgilerini online olarak takip edin.