Hizmetlerimiz

Mühendislik ve tecrübeli teknik kadrosu sayesinde yüksek kalite anlayışı ile endüstriyel elektronik, otomasyon, teknik servis hizmeti ve ürün satış alanında kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Kuruluşta tekstil sanayi sektörünü ele alarak endüstriyel elektroniği, elektronik cihazların bakım ve onarımını ön planda tutan ancak daha sonra tüm sanayi sektörüne hitap etmeye başlayarak teknik servis hizmeti, otomasyon ve ürün satışında da sağlam adımlarla atılım yapmıştır.

 • Endüstriyel Elektronik Kart Onarımı

  Endüstriyel elektronikte tüm kartların onarımı,Ac-Dc Sürücüler,Servo Sürücüler,Ups (kesintisiz güç kaynakları) tamiratı, her marka motor hız kontrol cihazı tamiratını, Uzman teknik servis kadrosu ve bilgisayar destekli, son teknoloji ürünü gelişmiş test cihazları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
  Ersatek Elektronik & Otomasyon , Müşterilerine daima kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız sürekli kapasitesini artırarak Endüstriyel kart onarımı ve bakımında profesyonel çözümler sunmaktadır.

 • Makine Servis ve Bakımı

  Endüstriyel alandaki fabrika ve işletmelerde bulunan tüm makinelerin,yurt içi veya yurt dışı ayırmaksızın,bakım onarım,yenileştirme & devreye alma işlemlerini yapmaktayız.         

  Tekstil "dokuma,iplik,boyahane,brode," Sanayi, Otomativ Yan Sanayi,Cam Sanayi,Gıda Sanayi,Mobilya CNC Tezgahları,Enjeksiyon makinelerindeki sorunların çözümü konularında 24 saat servis hizmeti vermekte ve işlerimizde garanti ve başarıyı odaklamaktayız.

 • Otomasyon

  Ersatek Elektronik MITSUBISHI Otomasyon Sistem Entegratörü ve Bayisi olarak ,Mitsubishi temelli otomasyon sistemleri kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.Endüstriyel Otomasyonda firmanıza ait özel çözümler, sisteme uygun proje, yazılım, uygulama montaj ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermeyiz.

Sinanbey Mh. A.Akyolu Cd. Aksulu Apt. No:68/A
İnegöl - Bursa / Türkiye(TURKEY)

Tel  : +90 224 711 81 32
Fax : +90 224 711 81 42
RSS

100% Teknik Servis Garantisi hakkında bilgi alın.
RSS RSS Servisi ile güncel ürün ve fiyat bilgilerini online olarak takip edin.